Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Jumbo centrum - rekonštrukcia

31. 5. 2014

Prvá časť rekonštrukcie Domu kultúry JUMBO, ktorá trvala niekoľko mesiacov,  je už dokončená. Obnovou prešla estrádna sála, ktorá bola v dezolátnom stave. Budú sa v nej konať diskotéky pre starších, plesy a každý mesiac prídu kapely z bývalej Juhoslávie. Dokončená je už aj menšia sála, kde bude namiesto divadla Cassia pôsobiť divadlo Tulák. V priestoroch bývalej Lagúny pribudne ďalšia veľká sála s javiskom.
Nakoľko interiér rekonštruuje firma, ktorá má objekt iba v prenájme, celé veľké okná sa meniť nebudú. Nalepia sa na nich iba fólie, ktoré aspoň trochu zmenia ich vzhľad. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V objekte prebieha výmena elektrických a vodovodných rozvodov, výmena vchodový dverí a okien. Rekonštrukcia kultúrno – obchodnej časti by mala byť hotová do začiatku marca. Ďalej sa bude pokračovať v rekonštrukcii kancelárskej časti a divadelnej a estrádnej sály, kde sa vymení parket a upraví celé zázemie. Na prízemní pribudnú potraviny a reštaurácia sa presťahuje na poschodie.
Dôjde aj k zmene názvu. Z Jumbo centra bude Dom kultúry Jumbo.

Niektoré prevádzky boli kvôli tejto rekonštrukcii dočasne zatvorené alebo zrušené:

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

vkusne

(staso, 1. 6. 2014 12:27)

ta tancovacka je uplne v pohode. stolicky su presne take ako sme zostavovali konferencie na Floride vo velmi slusnom hoteli a celkovo pohoda ta tancovacka.
Super, ze take nieco maju nasi rodicia na vyzitie sa. v amerike je to vysada upper class a v podstate aj u nas. Pravnici, doktori, ucitelia a vzelani ludia si najdu cestu a najhorsie su na tom tie okna, majitel by sa mohol postarat.

dfgdfg

(rtrt, 31. 5. 2014 19:58)

to je uplna katastrofa, jak časostrojom do 90ich rokov a ich nechutnym opakovaniam

Re: dfgdfg

(R1S0, 31. 5. 2014 21:12)

tak 90-te roky ma napadlo tiez :)

Fasáda

(Dano, 31. 5. 2014 19:11)

Celé to vyzerá o dosť lepšie, ale fasáda by si tiež zaslúžila veď zvonku to je hrôza

dochodcovia

(simike, 30. 1. 2014 17:45)

podla toho super clanku v korzari dnes sa to zmeni na JUMBO GERIATRICKO-OBCHODNE CENTRUM