Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Objekt občianskej vybavenosti na Americkej triede

Výstavba dvojpodlažnej multifunkčnej budovy, kde by sa na prvom podlaží mali nachádzať 2 obchody, jeden potravinársky (FRESH?) a druhý so spotrebným tovarom, a cukráreň. Na druhom podlaží budú kancelárske priestory. Stavbu stavia firma Vento Reality s.r.o., teda majiteľ, ktorý vlastní susednú Arkádiu.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

poslanci ktorých sme zvolili ?

(Kaťa, 17. 9. 2014 9:08)

Za toto niekto dostal pekný úplatok... lebo inak si to neviem vysvetliť... škoda, škoda...

loby loby loby

(katka, 17. 9. 2014 9:01)

Na Slovensku je to tak ... zas doslal priestor "loby" (zas sa niekto nabalí) zbytočné obchody, pred parkom, prírodou, zeleňou veď načo .... sídlisko Ťahanovce je priestranné, plné zelene deti majú kde behať ... Som veľmi sklamaná z tejto stavby! Nechápem že to poslanci odsúhlasili!

schvalujem

(petko, 1. 9. 2014 17:33)

Myslim si ze deti aj tak teraz tam po tych exkrementoch nebehali,cize schvalujem projekty ktore zaplnia ucelovo volne plochy,radsej by som riesil ihriska smykalky sportoviska na druhej strane 4-prudovky, aspon by tam mala zmysel 50-ka.teraz tam je nejaka gemblerna ktora tymi detskymi by mohla byt nahradena urcite lepsie. Kebyze mozem prispiet pri planovi urb studii a pod tak by som to riesil urcite takto.je to moj nazor aby ste ma vsetci rozumeli a poprosim nereagovat na to vulgarizmami ale inteligentnou argumentaciou dik

sklamanie

(eva, 26. 5. 2014 1:05)

Aspon tam sa mohli Deti vysantit à nabehat nez obav,....a Teraz? Betonova dzungla. Detske ihriska= vencisko pre psov,same exkrementy. Obchodov je tu do bludu, naco znova dalsia budova? Byvam na Bud.ul.pri poste à chce sa mi plakat ked vidim nase ihrisko,same skla od nevychovancov à psie h...a,Kedy Uz stym mienite nieco urobit? Som velmi sklamana z tejto stavby :-(


25.5.2014

(Lucia, 25. 5. 2014 22:15)

Ako vzdy sa na názor ľudí zijucich na nasom sidlisku nikto nepytal na názor. Su tu same obchody, ci uz potraviny, alebo spotrebny tovar, dalej krcmy na kazdom rohu, ale ziadny kusok zelene. Resp.ak aj mame nejake detske ihriska, tak su pouzivane na vencenie psov. To uz fakt nikoho nezaujima nazor ľudí, ktori tu žijú?

A čo na to my?

(Lucia, 25. 5. 2014 16:20)

Hlavne že nikto sa nikoho nepýtal či s tým niekto súhlasí... S detským ihriskom súhlasím ... Prečo nie. Je tu dosť mamičiek ktoré sa nemajú kam ísť prejsť .. Alebo videli ste na ťahanovciach nejaký pekný park pre psi? ... Je toľko možností ako lepšie využiť priestor pri fontáne ... Ách toto Slovensko......

ste si ist í????

(zuzana, 25. 5. 2014 15:05)

ste si naozaj istí, že nám treba dvojposchodovú multifunkčnú budovu??? konečne bola jedna súvislá plocha trávy pri fontáne, kde sa mohli vyšantiť aj malé deti. Ktoré detské ihrisko s preliezačkami má trávu??? skúste si dať deku na betón... určite sa vám nebude sedieť alebo ležať príjemne...a za ďalšie, v Katke je taký veľký výber zákuskov, že nie je nutná druhá cukráreň, tak prečo nepodporovať našich podnikateľov v pešej zóne???

deti

(peter, 25. 5. 2014 14:36)

A deti co tam hravali futbal alebo si hadzali lietajuci tanier teraz mozu ist na pivo. Skoda toho priestoru na administrativnu budovu. V lete tam bol aj chladok.