Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Polyfunkčný dom Košice Furča

4 podlažný bytový dom
V ponuke byty s balkónmi alebo lodžiami
V ponuke 16x 1 izbový, 24x 2 izbový, 8x 3 izbový, 8x 4 izbový byt
80 parkovacích miest v garáži
www.byvanienafurci.sk

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Niekoľko rokov rozostavaný betónový skelet na sídlisku Dargovských hrdinov na ulici Sv.rodiny, pred viac ako 7 rokmi kúpila v dražbe spoločnosť Skebyt za súčasných cca 43 000 €. Do minulého roka sa na stavbe ale nič nedialo. V objekte sa akurát schádzala mládež z okolia a prespávali tu bezdomovci. Mestská časť preto vyzvala majiteľa, aby si objekt oplotil, no ani po viacerých prísľuboch tak nakoniec neurobil a preto mu Mestský úrad udelil najvyššiu možnú pokutu 6638 €.
V roku 2013 došlo k oploteniu skeletu, k jeho vyčisteniu a odstráneniu náletovej zelene. Približne pred týždňom sa na stavbe práce opäť rozbehli. Robotníci znižujú objekt o jedno poschodie, čo by malo trvať približne mesiac. Následne by mal byť objekt nadstavaný o 4 poschodia, v ktorých sa bude nachádzať 48 bytov 1 a 2 izbových a v spodnej časti vznikne 78 miest na garážové státie.

 

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Cena 2 izbových bytov

(David, 21. 10. 2016 9:51)

Zdravím, ako sa pohybuje cena 2 izbových bytov prosím vás,
Ďakujem

Re: Cena 2 izbových bytov

(V, 7. 2. 2017 22:42)

Byty su krásne a aj ceny bytov sú v norme no je tam problém s kolaudáciou. Sľubujú že bude už čoskoro ale sú tam nejaké nezrovnalosti, kto vie kedy sa to vôbec skolauduje a kedy sa tam bude dať bývať