Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Skladový areál INMEDIA Košice

25. 12. 2015

Účelom predmetnej stavby v Ťahanovciach na Ázijskej triede je vytvorenie skladového areálu - logistického centra pre skladovanie potravinárskych výrobkov. Spoločnosť INMEDIA, spol. s r.o., Námestie SNP 11, 960 01 Zvolen v súčasnosti nedisponuje vlastnými priestormi v meste Košice a situáciu rieši prenajatými priestormi. Z tohto dôvodu sa investor rozhodol pre výstavbu nového skladového areálu s príslušnými inžinierskymi sieťami. V rámci navrhovanej činnosti sa navrhuje celková zastavaná plocha stavby 2 774,3364 m2 .

 

Mapa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pliaga na kopci tahanoviec

(peter, 11. 11. 2015 20:09)

a pristupova cesta......ostava ta co je teraz cize sama diera ak nasnezi autobusi maju problem sa pohnut zo zastavky na kopci nie to este kamiony.....ale dobra sprava je ze sa bude davat novy asfalt o 2roky inak ohladom zasobovania denne 50aut prichadza do inmedie plus rozvoz tovaru od 4h rannej je sa na co tesit.....

pliaga na kopci tahanoviec

(peter, 11. 11. 2015 18:18)

Zrejme este nikto netusi co tato cervena buda bude potrebovat na svoju prevadzku kamiony zla pristupova cesta malo miesta pri vykladacej rampe staci 1kamiom vykladka 33paliet cas 2hod za ten cas ostatny dodavatelia budu stat az k metru cize kolona a kolaps dopravy,plus setrenie na zamestnancoch a robota od vidim do nevidim neucta k zamestnanancom hranica síkany

Sklad

(Jarka, 26. 7. 2015 9:47)

Preco sa nedobudovala cesta od Metra, ktora by sluzila neskor aj na zasobovanie? Preco nam chcete tak velmi zneprijemnit zivot ? Nestaci hluk a prach z jazd autobusov? Videli ste uz ten mrak prachu, ktory sa zodvihne, ked zacne fukat vietor? Akym konkretnym sposobom pomoze tato stavba obyvatelom Sofijskej a Varsavskej ulice? Napiste jediny dovod, pre ktory by sme mali tuto stavbu akceptovat.

Re: Sklad

(sckesk, 26. 7. 2015 12:33)

Neviem, či ste si všimli, že toto je len súkromná stránka, ktorá s týmto projektom nemá nič spoločné. Len všeobecne informujeme, čo sa v meste deje.
Takže vašu otázku smerujte napr. na investora, poslancov, mesto a pod.

nove pracovne miesta

(Najspokojnejsi obcan, 26. 7. 2015 12:23)

Ale ved aspon pribudne niekolko novych prac. miest za 300 € v čistom :)

"Všetko pre spríjemnenie života obyvateľov"

(Miroslav, 14. 7. 2015 21:12)

Toto je presne to, čo Ťahanovce potrebujú. Priemyselný park na sídlisku. Čo príde ďalej? Určite sa nájde miesto pred niektorým blokom, alebo na ihrisku, aby tam vyrástol nový sklad. NAČO SÚ PRIEMYSELNÉ ZÓNY?! Kde je tu kultúra a úroveň? Niekoľko ľudí tu bude drieť možno za minimálnu mzdu na mieste, na ktorom by v zahraničí postavili park, alebo športové centrum, ale určite nie logistické centrum! Nehovoriac o hluku z nákladnej dopravy, opotrebovaniu ciest, smogu a iných rizikách. Podľa mňa miestny úrad (alebo kto to schválil) týmto krokom vyjadril svoju neschopnosť, alebo zúfalstvo, alebo je vo veci niečo iné. Aká iná myšlienka môže človeka pri pohľade na tento projekt napadnúť?