Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Fitness park - Novomeského

Kulturistický oddiel VETERINARY  BODYBUILDING  CLUB  KOŠICE požiadal o prenájom pozemku časti parc. KN-C č. 3790/5 o výmere 510 m2 k. ú Huštáky na dobu určitú 20 rokov za výšku nájmu 1,- EUR/rok za účelom realizácie „The patch fitness park“. Podobné parky fungujú v zahraničí ako miesto, kde sa dá prevádzkovať šport v exteriéri. Park má pozostávať z dreveného náradia, revitalizovanej trávnatej plochy so zachovaním existujúcich stromov a bude oddelený plotom zo zeleného pletiva s vysadením živého plotu. Fitness park bude verejne prístupný denne od 06:00 do 20:00 v závislosti od ročného obdobia. Jeho prevádzkovateľom bude Kulturistický oddiel VETERINARY  BODYBUILDING  CLUB  KOŠICE, ktorý park zrealizuje z vlastných finančných prostriedkov. Plánovaný fitness park je situovaný pred objektom občianskej vybavenosti, kde na poschodí sa nachádza prevádzka „In Pulse Fitness“. Autori myšlienky fitness parku chcú ľuďom ukázať, že cvičenie a zdravý životný štýl je dostupný pre každého kdekoľvek a kedykoľvek.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

oplotenie

(IGGY XY, 22. 4. 2015 13:00)

už je to oplotené cca 1,70 cm vysoký plot . pekné zelené pletivo také poplastované. Pri schodisku ako sa ide na poschodie je bránka , teda vchod do parku.

Fitness Park

(IGGY XY, 14. 4. 2015 19:19)

už to opáskovali .... zrejme niečo začnú robiť .. len ako to zabezpečia v noci, keďže neďaleko ,vlastne vedľa je Ibiza club a o 4-5 nad ránom tam končia a najmä v lete sú tancachtivý niekedy dosť unavený alebo naopak majú až veľa energie ,tak po každom víkende to budú opravovať ....