Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Oprava električkovej trate v okolí NO

30. 7. 2011

VÝLUKA ELEKTRIČIEK PRI DOME UMENIA

Z dôvodu výstavby OZC Aupark a úprav v okolí stavby bude v dňoch 23. - 26. 7. 2011 výluka električiek pri Dome umenia prebiehať nasledovne: 
-linka číslo 2 nebude premávať. V úseku Havlíčkova – Krajský súd ju nahradia linky 6A, 6B, 7 a v úseku Krajský súd – Staničné námestie bude nahradená autobusovou linkou X6 
- električková linka číslo 3 bude premávať podľa platného cestovného poriadku 
- linka číslo 4 bude skrátená po Staničné námestie. Pre spojenie na Kuzmányho a Komenského ulicu použite prestup na náhradnú autobusovú dopravu X6 
- linka 6 bude rozdelená na dva protismerné okruhy...

Viac na www.dpmk.sk

Od 16.-31. júla 2011 bude uzavretá cesta v okolí Námestia osloboditeľov. Dôvodom je oprava električkovej trate v tejto lokalite.
Uzávierka komunikácií sa bude týkať ulíc Štúrova (od odbočky na ulicu D.Feju po ulicu Južná trieda) a ulice Južná trieda (od ulice D. Feju po ulicu Štúrova - bývalé parkovisko, s výnimkou MHD DPMK a Eurobus). Spolu s uzávierkou ciest bude zmenené aj dopravné značenie na uliciach Štúrova, Mojmírova, Davida Feju a Južná trieda v Košiciach – Staré mesto. Mesto Košice prosí vodičov o trpezlivosť a dodržiavanie dopravného značenia.

http://www.kosice.sk